Foto2

Port

Port Zegrze Południowe zaprasza

ul. Warszawska 9, Zegrze Południowe, tel. +48 505 066 390

Usługi dostępne w porcie

W naszym porcie w Zegrzu Południowym mile widziani są wszyscy miłośnicy sportów wodnych. Port dysponuje wieloma miejscami postojowymi zarówno dla rezydentów, jak i dla gości. Basen portowy jest praktycznie w całości osłonięty przed zafalowaniem. Pomosty pływające wyposażone są w Y-bomy zapewniające proste cumowanie i bezpieczny postój.

W porcie dostępny jest również za opłatą slip oraz bezpłatny parking dla klientów. Wodowanie możliwe jest we własnym zakresie lub z pomocą pracownika portu.
Dla miłośników adrenaliny i szybkiej jazdy port przygotował kompleksową ofertę przechowywania skuterów wodnych na lądzie, z opcją wodowania na telefon.

Nie musisz wozić sprzętu do nas – przyjeżdżasz, a on już czeka na wodzie!

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Zegrze360 znajduje się w Zegrzu Południowym nad Jeziorem Zegrzyńskim, 30km od centrum Warszawy. Powstała ona z myślą o miłośnikach żeglarstwa oraz wypoczynku nad wodą, którzy cenią koleżeńską atmosferę oraz nowe i zadbane żaglówki i łódki. Zapraszamy nie tylko żeglarzy, ale także wszystkich, którzy chcą spędzić czas nad wodą.
Więcej informacji na stronie:

Kursy i szkolenia

Od sezonu 2017 w porcie oferowane są szkolenia na stopień żeglarza jachtowego
Więcej informacji na stronie:

W porcie Zegrze Południowe ma swoją siedzibę szkoła prowadząca kursy motorowodne, egzaminy na sternika motorowodnego oraz licencje na holowanie narciarza wodnego.
Więcej informacji na stronie:

 

Serwis motorowodny

Na terenie portu znajduje się autoryzowany serwis firmy Parker Poland
Kontakt: +48 693 480 999, +48 608 262 343

 

Więcej informacji o porcie oraz dane kontaktowe na stronie:

Restauracja MESA, Zegrze Południowe, ul. Warszawska 9